Toskánsky vánok

Toskánsky vánok

Fotogaléria

Popis

Vitajte v továrni na zážitky! Pobyt v te jto usadlosti je predovšetkým jedinečnou príležitosťou objaviť autentické agriturismo a pochopiť hlbšie filozofiu toskánskeho vidieka, plnú hodnôt, lásky a poézie. Ubytovanie na agrofarme znamená, že používajú iba produkty, ktoré vyrábajú sami alebo ktoré vyrábajú miestni remeselníci. Táto certifikácia zaručuje, že zažijete autentický toskánsky životný štýl a podporíte tak ich spôsob života a život miestnych výrobcov. Omladnite, užívajte si a žasnite..urobte si pohodlie v srdci očarujúceho vidieka s jeho harmonickými a relaxačnými farbami. Ponuka pobytov sa rozprestiera na štyroch farmách zrekonštruovaných v duchu a úcte k tradícii, s použitím a recykláciou toskánskych materiálov. Na usadlosti je možné prenajať si izby, apartmány a vilu s vlastným bazénom a má ideálnu polohu od slávneho mesta Florencia.  Ďalej ponúka usadlosť možnosť jedinečných chvíľ a zážitkov ako jazdu na koni, zber hľuzoviek, degustačné workshopy, kurzy varenia alebo keramiky, ochutnávky vína a olivového oleja, dokonca sa môžete zapojiť do zberu olív a hrozna. Ich kuchyňa je vyjadrením ich filozofie a ponúka jedlá založené výlučne na toskánskych surovinách, najvyššej kvality a rešpektujúc ročné obdobia.

Je možné ubytovať sa v komfortných izbách na dvoch z agrofariem Casabella a Casanova. V Casabelle, hlavnej budove, nájdete recepciu, reštauráciu a bazén, nábytok je rustikálny a elegantný a podlaha je z terakoty. Podere Casanova sa nachádza v prístavbe vzdialenej 200 metrov a nábytok je toskánsky "Shabby Chic". Apartmány sa nachádzajú na farme Monterifrassine vzdialenej 200m od hlavnej vily a každý apartmán má vlastnú kuchyňu, a tak vám ponúka možnosť zažiť toskánsky sladký život, nakupovať suroviny na trhu alebo ich bio a miestne produkty v Bottega del Mulino. Všetky apartmány majú krb, Wi-Fi pripojenie a prístup do bazéna Casabella. Chcete ísť na rodinnú dovolenku? Prežiť výnimočné chvíle, osláviť špeciálne príležitosti? Jednoducho si užiť absolútny pokoj a slobodu v srdci kopcov Montefiesole? Vily pre 8-15 osôb sú ideálnym riešením, ako zostať s rodinou alebo priateľmi a zažiť chvíle, o ktorých budete rozprávať po celé roky. Pestovanie viniča a olivovníkov podľa zásad biodynamiky je zárukou výroby kvalitných vín a olejov bez toho, aby zradili svoje teritótium .Každé ráno si môžete pochutnať na bohatých raňajkách s bio produktami zo záhrady a miestnych výrobcov.


V CENE ZAHRNUTÉ:
< raňajky pri rezervácii izieb alebo suít 
< parkovisko
< bazén pri hlavnej vile
< finálne upratovanie v apartmánoch a vilách
< denné upratovanie v izbách a suitách
< minibar v izbách a suitách
< trezor v izbách a suitách
< wifi, TV
< osušky
< fén na vlasy
< e-book túlavá príručka


V CENE NIE JE ZAHRNUTÉ:
< miestna daň 1,50€/ osoba nad 12 rokov/ deň do 30.06, v cene 2,50€/ deň od 01.07. do 31.08.
< možnosť doobjednania raňajok pri rezervácii apartmánu v cene 18€/ dospelá osoba/ deň,  10€/ dieťa/ deň 
< prístelka 20€/ osoba / deň
< domáce zvieratá za poplatok 6€/ deň

PLATOBNÉ A STORNO PODMIENKY:
< 100% platba 14 dní pred príchodom
< menej ako 14 dní pred príchodom 100% storno

OSTATNÉ INFO:
< recepcia otvorená od 08:00 do 20:00
< ochutnávka vína a olivového oleja
< reštaurácia
< pool bistro ( otvorené od mája do októbra)
< škola varenia
< zber hľuzoviek
< zber hrozna a olív
< piknik vo viniciach

CHECK-IN: od 14:00 do 20:00
CHECK-OUT: do 10:00


ZAUJÍMAVÉ MIESTA V OKOLÍ:
* 6km       Rufina
* 20km     Florencia
* 20km     Fiesole
* 60km     Pistoia
* 70km     San Gimignao
* 100km    Lucca

*cena sa pohybuje v závislosti od sezóny, od typu izby/ apartmánu a od počtu osôb.
*presnú cenovú ponuku s konrétnym typom izby/ apartmánom vám vypracujem a všetky ostatné informácie poskytnem individuálne.


Fotogaléria


Typy izieb

Izby a suity pre 2-3 osoby

 • RaňajkyRaňajky
 • WifiWifi
 • Fén na vlasyFén na vlasy
 • TVTV
 • MinibarMinibar
 • TrezorTrezor
 • UterákyUteráky
 • Domáce zvieratáDomáce zvieratá

Apartmány pre 4-6 osôb

 • WifiWifi
 • Fén na vlasyFén na vlasy
 • TVTV
 • UterákyUteráky
 • Domáce zvieratáDomáce zvieratá

Súkromná vila pre 7-10 osôb

 • WifiWifi
 • Fén na vlasyFén na vlasy
 • TVTV
 • UterákyUteráky
 • Domáce zvieratáDomáce zvieratá

Poloha na mape

Hodnotenia klientov

Ivana Tarbajová – 08 august 2022

Aďka ešte raz sa Vám chcem poďakovať za úžasné vybraté miesto pre našu dovolenku. Bola to láska na prvý pohľad. Ani som si nechcela predstaviť, že sa odtiaľ budeme musieť vrátiť domov. Jediná chybička bola, že to tak rýchlo ubehlo. Som rada, že som sa k Vám preklikla a držím palce v tom, čo robíte.

Hodnotenie: 10

Ivana Tarbajová – 08 august 2022

Aďka ešte raz sa Vám chcem poďakovať za úžasné vybraté miesto pre našu dovolenku. Bola to láska na prvý pohľad. Ani som si nechcela predstaviť, že sa odtiaľ budeme musieť vrátiť domov. Jediná chybička bola, že to tak rýchlo ubehlo. Som rada, že som sa k Vám preklikla a držím palce v tom, čo robíte.

Hodnotenie: 10

Dália Randziaková – 28 marec 2023

"Otvárajte čase, Toskánsko je naše" asi v tomto znení sa niesol náš výlet, malej skupinky, ktorý nám sprostredkovala vždy milá a ochotná Andrejka. Ubytovanie abnormálne, nenormálne, ak máš problémy so spánkom, ticho so šumením vetra ťa určite uspokojí. Krásne výhľady, kopec zážitkov a chutí si určite zoberiete domov ako taký balíček. Odporúčam všetkými desiatimi!

Hodnotenie: 10

Miroslava Ballayova – 28 marec 2023

Skvelo zorganizovaný zájazd, ubytovanie na krásnom mieste, gastro a alko zážitok 10/10, rada pôjdem znova :)

Hodnotenie: 10

Petra Rendkova – 09 apríl 2023

Krásne ubytovanie, skvelý vinohrad a veľmi pekné výhľady... Aďka vie , čím potešiť ! ♥️♥️♥️

Hodnotenie: 10

Roman Kianička – 10 apríl 2023

Ubytovanie je prekrásne, čisté, moderné a útulné. Kto si chce užiť pohodu a skvelú atmosféru v Toskánskych viniciach na vidieckej usadlosti, odporúčam mu vybrať si práve toto miesto. V kúpeľni je exkluzívna sada kozmetiky, neskutočne krásne vonia rozmarínový sprchový gél. Určite si vychutnajte aj východ a západ slnka, oplatí sa kvôli tomu si privstať. Andrejka ako skvelá hostiteľka zvládla aj našu náročnú golfovú skupinku s úsmevom a vyriešila všetky naše požiadavky. Odporúčam všetkými desiatimi. A určite som tu nebol naposledy, na krásne miesta je dobré sa pravidelne vracať.

Hodnotenie: 10

Andrej Baran – 19 máj 2023

Romanticke prostredie spolu s vybornym jedlom priamo na usadlosti. Florencia je na skok, ako aj ostatne kuzelne miesta Toskanska. Presonal bol super a ubytovanie ciste a prijemne. Nabuduce pojdeme vasia partia :)

Hodnotenie: 10


Pridaj hodnotenie

Vaše hodnotenie je pred uverejnením kontrolované administrátorom webu, nakoľko hodnotiť pobyt môžu len klienti, ktorí sa reálne zúčastnili dovolenky cez našu agentúru a môžu Vám poskytnúť spätnú väzbu, ktorá uľahčí Vaše rozhodovanie.