Toskánska romantika

Toskánska romantika

Fotogaléria

Popis

Nezabudnuteľná romantika a dobrodružstvo na Vás čaká v tejto priam magickej vidieckej usadlosti.  Prosím, nezľaknite sa prašnej vidieckej cesty, ktorá vedie na toto miesto. Je to preto, že sa snažili prírody dotknúť čo najmenej. A nie je to nič čo by auto s normálnym (nie nízkym športovým) podvozkom nezvládlo. 

Zamilovala som si ju pre dva hlavné dôvody. Druhým je atmosféra celkového prostredia. A ten hlavný sú majitelia. Je to pár ako vystrihnutý z idylického romantického filmu a ich usadlosť je nielen ich domov. Je to ako ich dieťa, o ktoré sa s láskou starajú. Nie je to síce all-inclusive hotel s reštauráciou, wellnessom a barom. Ale je to niečo viac. Je to prostredie, ktoré ma srdečnú domácku atmosféru a ženu, ktorá sa o vaše pohodlie stará na maximum. Ako doma! S potešením odporučia tie najlepšie reštaurácie, vinice, najkrajšie výlety a rozhodne vás upozornia na to, čo by ste v tejto oblasti mali zažiť a vidieť. A že toho nie je málo! Zabudnite na celodenné vylehávanie pri bazéne, pretože ten by ste tu hľadali márne. Nájdete tu skromné tradičné izby pre 2-4 osoby so svojou záhradkou.


Naučte sa tu napríklad základy taliančiny a zažite skutočné Toskánsko! Tú krásu nedotknutej prírody, pokoj a pomalšie životné tempo, než na aké ste zvyknutí z domova. Ak si niekto vie vychutnávať život plnými dúškami, tak sú to jednoznačne tamojší ľudia. A že to naučia aj vás, o tom niet pochýb. Len si to predstavte..prechádzka po slnečných viniciach ešte pred raňajkami, pestré raňajkové menu z domácich zdrojov alebo zábavný kurz varenia na toskánsky štýl. Región dýcha umením a príroda láka na turistiku, či bicykel. Už len deň zakončiť pohárom lahodného vína v ruke a vychutnať si západ slnka na terase v húpacej sieti.

V CENE ZAHRNUTÉ:
< parkovisko
< wifi 
< raňajky
< osušky
< fén na vlasy
< e-book túlavá príručka

V CENE NIE JE ZAHRNUTÉ:
< miestna daň 2,00€/ osoba/ noc

PLATOBNÉ A STORNO PODMIENKY:
< 100% platba 30 dní pred pobytom
< odo dňa rezervácie do 30 dní pred príchodom 0% storno
< menej ako 30 dní pred príchodom 100% storno

CHECK-IN: od 16:00 do 19:00
CHECK-OUT: do 10:00

ZAUJÍMAVÉ MIESTA V OKOLÍ:

* 5km       Greve in Chianti
* 30km     Florencia
* 45km     San Gimignano
* 65km     Arezzo
* 65km     Siena


*cena sa pohybuje v závislosti od sezóny, od typu izby/ apartmánu a od počtu osôb.
*presnú cenovú ponuku s konrétnym typom izby vám vypracujem a všetky ostatné informácie poskytnem individuálne.


Fotogaléria


Typy izieb

Izby pre 2- 5 osôb

  • RaňajkyRaňajky
  • Fén na vlasyFén na vlasy
  • UterákyUteráky

Poloha na mape

Hodnotenia klientov

Silvia Mäsiarová – 24 august 2022

Chcela by som sa poďakovať za sprostredkovanie ubytovania a odporúčania, ktoré ste nám dali. Boli sme maximálne spokojní. Boli sme vo Florencii, Volterre a na ochutnávka vína. Ťažko sa nám odchádzalo. Naozaj sme si to užili a celú tú atmosféru vychutnali.

Hodnotenie: 10

Monika Fialova – 17 júl 2023

If you have your romantic dream go here to dream it. Best place to spend time with you partner and enjoy sunset with glass of red wine.

Hodnotenie: 10


Pridaj hodnotenie

Vaše hodnotenie je pred uverejnením kontrolované administrátorom webu, nakoľko hodnotiť pobyt môžu len klienti, ktorí sa reálne zúčastnili dovolenky cez našu agentúru a môžu Vám poskytnúť spätnú väzbu, ktorá uľahčí Vaše rozhodovanie.