Rodinný klenot

Rodinný klenot

Fotogaléria

Popis

Táto starobylá usadlosť je doslova rodinným klenotom! O toto kúzelné miesto obklopené scenériou vinohradov, olivovníkov a cypruštekov sa stará už niekoľká generácia v rade. Na tom, aby ste sa u nich cítili maximálne pohodlne a vítane si dávajú veľmi záležať. Veľkým benefitom usadlosti je jej poloha. Kopcovitá oblasť ponúka neuveriteľné výhľady na pôvodnú štruktúru typických starovekých, vidieckych domčekov a je situovaná naozaj len kúsok od Florencie. Za 15 minút môžete byť v samotnom historickom centre hlavného mesta toskánskeho regiónu!

Apartmány pre 2-8 osôb ponúkajú svoj vlastný vchod, čo ponúka dostatok súkromia a všetky sú zariadené veľmi vkusne a neprezdobene, každý má aj plne vybavenú kuchyňu. Mnohí možno ocenia malú privátnu terasu, ktorá je pre každý apartmán samozrejmosťou, aby vám z výhľadu nič neušlo. Krásnu záhradu môžete ako hostia využiť na romantické prechádzky či relax v bazéne, z odporúčaných aktivít je možné využiť napríklad kurzy varenia, naučiť sa hrať golf v blízkom klube, či zajazdiť si na koni v jazdeckom klube, ktorý sa tiež nachádza neďaleko. Stačí si len vybrať- kultúry, športu, relaxu je tu neúrekom.

V CENE ZAHRNUTÉ:
< parkovisko
< bazén
< detské ihrisko pre deti
< klimatizácia
< wifi, TV
< trezor
< osušky
< fén na vlasy
< darčekový kôš s domácimi produktami
< e-book túlavá príručka

V CENE NIE JE ZAHRNUTÉ:
< miestna daň 1,50€/ osoba/ noc
< prístelka 15€/ osoba/ deň
< finálne upratovanie od 50€ do 100€  v závislosti od typu apartmánu
< kúrenie november- apríl ( podľa metrov kubických)

PLATOBNÉ A STORNO PODMIENKY:
< 100% platba 14 dní pred pobytom
< odo dňa rezervácie do 14 dní pred príchodom 100% storno

CHECK-IN: od 15:00 do 19:00
CHECK-OUT: do 10:00


ZAUJÍMAVÉ MIESTA V OKOLÍ:
* 1km       Grassina
* 8km      Florencia
* 50km    Pistoia
* 55km    San Gimignano
* 70km    Arezzo
* 75km    Siena

*cena sa pohybuje v závislosti od sezóny, od typu izby/ apartmánu a od počtu osôb.
*presnú cenovú ponuku s konkrétnym typom apartmánu vám vypracujem a všetky ostatné informácie poskytnem individuálne


Fotogaléria


Typy izieb

Apartmány pre 2-7 osôb

  • WifiWifi
  • KlimatizáciaKlimatizácia
  • Fén na vlasyFén na vlasy
  • TVTV
  • TrezorTrezor
  • UterákyUteráky

Poloha na mape

Hodnotenia klientov

Dominika Neprašová – 15 jún 2022

Pobyt v tejto toskánskej usadlosti bol pre nás dychberúcim! Všetko bolo do bodky tak, ako sme si predstavili. Ubytovanie bolo ako na fotkách, takisto okolie či skvelé výhľady. Stretnutie s domácimi bolo príjemné a bolo z nich cítiť pohostinnosť. Jediné mínus je to, že sme tu boli iba tri noci. No veríme, že sa sem vrátime čoskoro. Ďakujeme Andrei za skvelé sprostredkovanie, jej nápomocnosť, cestovateľský bedeker a to, že takéto toskánske zážitky sprostredkúva. Veľká vďaka!

Hodnotenie: 10

Katarína – 11 september 2022

Ubytovanie v tejto usadlosti bolo presne podľa našich predstáv. Priestranné izby, výhľad na dokonalú scenériu, bazén zasadený do krásneho prostredia ako aj bezproblémové parkovanie priamo pri usadlosti. Personál usadlosti bol rovnako veľmi príjemný. Ďakujeme veľmi pekne za sprostredkovanie a možnosť ubytovať sa práve na tomto mieste.

Hodnotenie: 10

Silvia Gajdošíková – 10 júl 2023

Ubytovanie bolo veľmi pekné a prostredie prekrásne. Domáci boli veľmi milí a ochotní. Výhľady a prostredie boli očarujúce, všade okolo krásna príroda. Ďakujem za sprostredkovanie krásnej dovolenky.

Hodnotenie: 10


Pridaj hodnotenie

Vaše hodnotenie je pred uverejnením kontrolované administrátorom webu, nakoľko hodnotiť pobyt môžu len klienti, ktorí sa reálne zúčastnili dovolenky cez našu agentúru a môžu Vám poskytnúť spätnú väzbu, ktorá uľahčí Vaše rozhodovanie.