Referencie

Referencie

Miroslava Žilinčíková – 27 september 2023

toto krásne ubytovanie nám poradila a odporučila Aďka - za čo jej veľmi pekne ďakujeme- bolo to naozaj to "pravé" (aspoň v našich predstavách) toskánske. nádherné ubytovanie a prostredie - ktoré vôbec nezodpovedá fotkám - je to jednoducho také krásne s takou úžasnou atmosférou ktorá sa nedá zachytiť na foto :) vrelo odporúčame - kľud a ticho, večer počuť len cvrlikanie, nádherný výhľad. domáci veľmi milí. výlety v okolí tiež super - boli sme v blízkej Castellina in Chianti, San Gimigiano, Siena - všetko krásne miesta, ktoré stoja za pozretie. za nás maximálna spokojnosť :)

Hodnotenie: 10

Miroslava Žilinčíková – 27 september 2023

ubytovanie sme si vybrali pretože je blízko pri mori - čo sme aj využívali. je pravda že sme moc nevyužili ani súkromnú terasku a záhradku ktorá bola pri našom apartmáne, ani bazén a areál pri ubytovaní. ale ubytovanie bolo v súkromí, veľmi pekný areál, pekne upravený, apartmán zariadený veľmi pekne, a efektne - bolo vidieť že je to také novšie, bolo tam čisto, veľmi prijemne to tam voňalo :) boli sme tu 4 noci, za tú dobu nám vymenili aj uteráky. boli sme tu spokojní a vrelo odporúčame. more a pláže v blízkosti tiež veľmi pekné a upravené - boli sme v septembri - bolo už aj máličko ľudí ale počasie pekné.

Hodnotenie: 10

Julia Vitkova – 02 august 2023

V Píniovom háji sme strávili veľmi pekný týždeň. Apartmány boli krásne a čisté, raz za pobyt nám vymenili uteráky. K dispozícii sme mali bazén s príjemnou vodou. Prostredie bolo naozaj krásne, pokojné, celkovo tam bola veľmi príjemná atmosféra. Určite odporúčam a my tiež ešte radi s Elite travel pocestujeme :)

Hodnotenie: 10

Daniela Minarovičová – 02 august 2023

Nádherné miesto s neopakovateľnými výhľadmi, vila v tradičnom duchu, pohodlná , nekonečný bazén s čarovným výhľadom.

Hodnotenie: 10

Martin Pilar – 31 júl 2023

Bývali sme tu 7 nocí v apartmáne Ceppo. Ubytovanie je perfektne situované a za 5 minút ste v centre Massa Maritimi, bazen hneď pri apartmáne - k moru sme ani nemali potrebu ísť. Personál bol vždy dobre naladený, možnosť prenajať si elektro bike priamo v ubytovaní vrelo odporúčam a aj raňajky. Na večeru sme boli len raz a viac sme využívali reštaurácie v meste . Určite využijem služby Elite travel aj pri ďalšej návšteve Toskánska. Veľmi pekne ďakujeme, netušili sme do čoho ideme a bol to zážitok :)

Hodnotenie: 10

Stefan – 26 júl 2023

Krásne a pokojné miesto pre rodinu s deťmi. Nesmierne sme užili náš pobyt aj vďaka personálu. Umiestnenie je ideálne a ľahko dostupné zo všetkých smerov.

Hodnotenie: 10

Monika Fialova – 17 júl 2023

Peacefull and romantic place to stay with lovely owner.

Hodnotenie: 10

Monika Fialova – 17 júl 2023

If you have your romantic dream go here to dream it. Best place to spend time with you partner and enjoy sunset with glass of red wine.

Hodnotenie: 10

Silvia Gajdošíková – 10 júl 2023

Ubytovanie bolo veľmi pekné a prostredie prekrásne. Domáci boli veľmi milí a ochotní. Výhľady a prostredie boli očarujúce, všade okolo krásna príroda. Ďakujem za sprostredkovanie krásnej dovolenky.

Hodnotenie: 10

Dominika Vlasáková – 27 jún 2023

Ďakujeme veľmi pekne za pobyt v nádhernom pastelovom Levante. Ubytovanie bolo veľmi pekné, čisté, nové a navyše kúsok od centra. Pobyt sme si užili na plno a som si istá, že dovolenku cez Elite travel využijeme aj inokedy.

Hodnotenie: 10