Prímorský vánok

Prímorský vánok

Fotogaléria

Popis

Rodina Vecchioni pochádzala z Pisy a predstavovala vetvu grófov z Piombina, usadlosť mala v začiatkoch 1000 hektárov, produkovala obilniny, olej, víno a letné ovocie a chovala dobytok na predaj mäsa. Keď zomrel majiteľ Biagio, jeho syn Roberto sa venoval úplne niečomu inému, a preto bola spoločnosť zverená do rúk žoldnierov, až kým sa Robertov syn Federico nerozhodol venovať sa obchodu a oživiť usadlosť.

Celá usadlosť ponúka 6 domčekov, v ktorých sa spolu nachádza 24 apartmánov a 7 dvojposteľových izieb, ktoré boli nedávno zrekonštruované, aby vyhovovali rôznym potrebám každého hosťa. Dovolenka v Toskánsku venovaná potešeniu a pohode, ako aj mnohým príležitostiam na výlety v okolí, outdoorové aktivity a dobre jdostupnosti k plážovému životu. Reštaurácia usadlosti ponorená do olivových hájov farmy a orientovaná na starobylú dedinu Massa Marittima, vám umožní zažiť typickú toskánsku atmosféru pri ochutnávke tradičných jedál. Jednoduchá kuchyňa podľa tradície, ale plná jedinečných vôní a chutí vďaka pravosti miestnych surovín. 

Množstvo služieb na dotvorenie zážitku je v podobe 4 bazénov obklopených prírodou a pokojom, wellness centrum sa nachádza v samom srdci usadlosti a ponúka dve fínske šesťmiestne sauny a infrasaunu. Ak ste gurmánski naladení, môžete využiť ochutnávku domáceho olivového oleja a lokálnych vín priamo v usadlosti. Ideálna lokalita pre milovníkov mtbikov, cestných bicyklov, maratónskych bežcov a nadšencov trekingu, ponúka množstvo prekrásnych trás a ak prídete so svojimi bicyklami, máte si ich kde uschovať a dokonca vám spravia aj servis. Bonusom je, že usadlosť je otvorená od februára do novembra vďaka skvelým klimatickým podmienkam.

V CENE ZAHRNUTÉ:
< parkovisko
< bazén 
< posilňovňa
< wellness
< ihrisko pre deti
< finálne upratovanie 
< wifi, TV
< osušky
< fén na vlasy
< e-book túlavá príručka


V CENE NIE JE ZAHRNUTÉ:
< miestna daň 1,50€/ osoba/ deň
< možnosť doobjednania raňajok v cene 12,50€/ dospelá osoba/ deň,  6€/ dieťa od 5 do 8 rokov/ deň, dieťa do 4 rokov zdarma
< domáce zvieratá za poplatok 50€/ pobyt
< prístelka 130€/ osoba / týždeň
< detská postieľka 30€/ dieťa / týždeň


PLATOBNÉ A STORNO PODMIENKY:
< 100% platba 14 dní pred pobytom
< zrušenie rezervácie bezplatne v podobe vouchera a presunutia pobytu na iný termín

OSTATNÉ INFO:
< recepcia otvorená od 08:00 do 20:00
< ochutnávka olivového oleja
< reštaurácia
< turistické chodníky
< cyklistické trasy
< prenájom bicyklov

CHECK-IN: od 16:00 do 20:00
CHECK-OUT: do 10:00


ZAUJÍMAVÉ MIESTA V OKOLÍ:
* 3km       Massa Marittima
* 20km     Follonica
* 45km     Piombino
* 45km     Golfo di Baratti
* 65km     Siena

*cena sa pohybuje v závislosti od sezóny, od typu izby/ apartmánu a od počtu osôb.
*presnú cenovú ponuku s konrétnym typom izby/ apartmánom vám vypracujem a všetky ostatné informácie poskytnem individuálne.


Fotogaléria


Typy izieb

Apartmány pre 2-8 osôb

  • WifiWifi
  • KlimatizáciaKlimatizácia
  • Fén na vlasyFén na vlasy
  • TVTV
  • UterákyUteráky
  • Domáce zvieratáDomáce zvieratá

Poloha na mape

Hodnotenia klientov

Martin Pilar – 31 júl 2023

Bývali sme tu 7 nocí v apartmáne Ceppo. Ubytovanie je perfektne situované a za 5 minút ste v centre Massa Maritimi, bazen hneď pri apartmáne - k moru sme ani nemali potrebu ísť. Personál bol vždy dobre naladený, možnosť prenajať si elektro bike priamo v ubytovaní vrelo odporúčam a aj raňajky. Na večeru sme boli len raz a viac sme využívali reštaurácie v meste . Určite využijem služby Elite travel aj pri ďalšej návšteve Toskánska. Veľmi pekne ďakujeme, netušili sme do čoho ideme a bol to zážitok :)

Hodnotenie: 10


Pridaj hodnotenie

Vaše hodnotenie je pred uverejnením kontrolované administrátorom webu, nakoľko hodnotiť pobyt môžu len klienti, ktorí sa reálne zúčastnili dovolenky cez našu agentúru a môžu Vám poskytnúť spätnú väzbu, ktorá uľahčí Vaše rozhodovanie.