Píniový háj

Píniový háj

Fotogaléria

Popis

Usadlosť sa nachádza v srdci toskánskej Maremmy veľmi blízko mora a prírodného parku Parco regionale della Maremma. Usadlosť disponuje apartmánmi pre 2-8 osôb, ktoré sa nachádzajú v troch domčekoch Livia, Pozzino a Capanne. Každý z nich má vlastný bazén, parkovisko, zelené plochy a relaxačné priestory. Livia je hlavná vila, v ktorej sa nachádza aj rešturácia s typickou toskánskou kuchyňou a podávajú sa tu aj raňajky. Všetky apartmány majú vlastnú kuchyňu a takmer všetky okrem troch apartmánov majú privátnu terasu na posedenie. Sú zariadené do tradičného jednoduchého toskánskeho štýlu a sú veľmi priestranné.Táto usadlosť je jedna z najstarších poľnohospodárskych stavieb v tejto oblasti a dnes zachováva krásu jednoduchosti a rešpektuje životné prostredie Maremmy. 

V hlavnej vile Tenuta Livia je tiež krásny betónový tenisový kurt a požičovňa klasických a elektrických bicyklov, takže je možné ľahko sa dostať do regionálneho parku Maremma napr. na bicykli, táto trasa vedie mimo hlavnej cesty a takto si možete urobiť výlet na divokú pláž.  Je to aj ideálne miesto pre športové dovolenky, ako je trekking, cyklistika a dokonca aj tenis / padel vďaka spolupráci s prestížnym klubom.  Oblasť Maremma je jedinečná dovolenka, ktorá ponúka očarujúce pláže a more, najbližšie pláže v dostupnosti 10km sú Principina mare, s ktorou usadlosť spolupracuje a v miestnom bech clube vám vedia vopred zarezervovať plážové vybavenie, ďalšia z blízkych pláží je Marina di Grosseto, no v skutočnosti je táto časť toskánského pobrežia veľmi rozsiahla a môžete stráviť každý deň na inej pláži. Nemôžem nespomenúť 2 krásne ostrovy Giglio a Elba, oba vzdialené len 1 hodinu trajektom a prekrásnu prímorskú dedinku Castilione della Pescaia vzdialenú len 20 minút autom od usadlosti.

Personál usadlosti je vždy veľmi ochotný pri organizácii všetkých aktivít, od výletov na súkromných lodiach až po tradičné miestne zážitky v tejto oblasti.  Maremma je v porovnaní so slávnou Florenciou, Sienou a Luccou stále menej vahľadávanou destináciou v Toskánsku, no práve toto je je jej krása, ktorá ju odlišuje. Mnohé pláže sú autentické, divoké a nedotknuté, kde je pánom príroda. Maremma je ideálnou destináciou pre relaxáciu a pokoj v úplnom úkryte pred stresom a chaosom každodennej rutiny. Môžete sa tu venovať mnohým športom, prímorským výletom a ochutnávkam miestnych produktov a pamätajte si, že známe toskánske umelecké mestá sú tiež blízko, Siena cca 50 minút autom, Pisa cca 90 minút autom a Rím sa nachádza cca 2 hodinky autom.

V CENE ZAHRNUTÉ:
< parkovisko
< bazén 
< finálne upratovanie 
< wifi, TV
< klimatizácia
< osušky
< fén na vlasy
< e-book túlavá príručka

V CENE NIE JE ZAHRNUTÉ:
< miestna daň 1,10€/ osoba nad 14 rokov/ deň
< možnosť doobjednania raňajok pri rezervácii apartmánu v cene 12€/ dospelá osoba/ deň,  5€/ dieťa do 9 rokov/ deň 
< detská postieľka 6€/ deň
< domáce zvieratá za poplatok 10€/ deň
< prenájom tenisového kurtu za poplatok 15€/ hodina
< prenájom bicykla 10€/ osoba/ deň, horský bicykel 25€/ osoba/ deň, ebike 30€/ osoba/ deň

PLATOBNÉ A STORNO PODMIENKY:
< 100% platba 30 dní pred príchodom
< odo dňa rezervácie do 30 dní pred príchodom 0% storno
< 30 až 20 dní pred príchodom 50% storno
< 20 až 10 dní pred príchodom 80% storno
< menej ako 10 dní pred príchodom 100% storno

OSTATNÉ INFO:
< recepcia otvorená od 09:30 do 12:30 a od 15:30 do 18:30
< reštaurácia otvorená od 12:00 do 14:00 a od 19:30 do 22:30
< prenájom bicyklov
< prenájom tenisového kurtu

CHECK-IN: od 15:00 do 18:30
CHECK-OUT: do 10:00


ZAUJÍMAVÉ MIESTA V OKOLÍ:
* 4km       Grosseto
* 20km     Castiglione della Pescaia
* 30km     Talamone
* 45km     Porto Santo Stefano
* 55km     Capalbio
* 55km     Massa Marittim
* 65km     Terme di Saturnia
* 80km     Pitigliano

*cena sa pohybuje v závislosti od sezóny, od typu izby/ apartmánu a od počtu osôb.
*presnú cenovú ponuku s konkrétnym typom izby/ apartmánom vám vypracujem a všetky ostatné informácie poskytnem individuálne.


Fotogaléria


Typy izieb

Apartmány pre 2-8 osôb

  • WifiWifi
  • KlimatizáciaKlimatizácia
  • Fén na vlasyFén na vlasy
  • TVTV
  • ParkoviskoParkovisko
  • UterákyUteráky
  • Domáce zvieratáDomáce zvieratá

Poloha na mape

Hodnotenia klientov

Stefan – 26 júl 2023

Krásne a pokojné miesto pre rodinu s deťmi. Nesmierne sme užili náš pobyt aj vďaka personálu. Umiestnenie je ideálne a ľahko dostupné zo všetkých smerov.

Hodnotenie: 10

Julia Vitkova – 02 august 2023

V Píniovom háji sme strávili veľmi pekný týždeň. Apartmány boli krásne a čisté, raz za pobyt nám vymenili uteráky. K dispozícii sme mali bazén s príjemnou vodou. Prostredie bolo naozaj krásne, pokojné, celkovo tam bola veľmi príjemná atmosféra. Určite odporúčam a my tiež ešte radi s Elite travel pocestujeme :)

Hodnotenie: 10

Miroslava Žilinčíková – 27 september 2023

ubytovanie sme si vybrali pretože je blízko pri mori - čo sme aj využívali. je pravda že sme moc nevyužili ani súkromnú terasku a záhradku ktorá bola pri našom apartmáne, ani bazén a areál pri ubytovaní. ale ubytovanie bolo v súkromí, veľmi pekný areál, pekne upravený, apartmán zariadený veľmi pekne, a efektne - bolo vidieť že je to také novšie, bolo tam čisto, veľmi prijemne to tam voňalo :) boli sme tu 4 noci, za tú dobu nám vymenili aj uteráky. boli sme tu spokojní a vrelo odporúčame. more a pláže v blízkosti tiež veľmi pekné a upravené - boli sme v septembri - bolo už aj máličko ľudí ale počasie pekné.

Hodnotenie: 10


Pridaj hodnotenie

Vaše hodnotenie je pred uverejnením kontrolované administrátorom webu, nakoľko hodnotiť pobyt môžu len klienti, ktorí sa reálne zúčastnili dovolenky cez našu agentúru a môžu Vám poskytnúť spätnú väzbu, ktorá uľahčí Vaše rozhodovanie.