Pastelové Levanto

Pastelové Levanto

Fotogaléria

Popis

Pastelové Levanto sa zrodilo z milostného príbehu a lásky k územiu Levanta- perle Ligúrie, ktorá spája krištáľovo čisté more, piesočnaté pláže a hory s bujnou vegetáciou v jednej krajine. Cinque Terre je tiež súčasťou milostného príbehu majiteľov, pretože majiteľka Uta, ktorá má nemecký pôvod stretla na dovolenke v Monterosso rybára Alessia, do ktorého sa zamilovala a rozhodla sa teda presťahovať  z Nemecka a založiť si rodinu v tomto čarovnom regióne Ligúria. V Levante si navyše Uta splnila svoj sen a v prostredí farebnej krajiny si  založila aj svoje fotografické štúdio špecializované na svadobné fotografie a portréty.

Túžba podeliť sa o zázraky a zážitky tejto oblasti ich presvedčila, aby vytvorili štruktúru, v ktorej sa budete cítiť ako doma, budete rozmaznávaní a umožní vám ponoriť sa do krásy, počnúc nádherným výhľadom na celé okolie, záliv, ktorý môžete obdivovať z okien spálne a hlavne zažiť iné Taliansko s malými očarujúcimi zátokami.

Spojenie s touto lokalitou a vášeň pre umenie, fotografiu a dizajn je cítiť v každom kúte stavby, počnúc výberom farieb a zariadenia, ktoré starostlivo vybrala Uta, s použitím odtieňov, ktoré pripomínajú rôzne prvky krajiny ako more, zem a hory. Celé prostredie dodáva pocit pokoja, ľahkosti a harmónie. Levanto vám ponúka pobyt plný šarmu a relaxu, ale tiež vám umožniť zažiť čaro tohto územia, počnúc množstvom zážitkov, ktoré vám umožnia zažiť skutočnú kultúru tohto regiónu  (jedlo a víno, výlety loďou , trekking, rybolov, cyklo výlety). 

V roku 2021 sa zrealizovala kompletná rekonštrukcia, čím  vytvorili dizajnovú budovu, no zároveň zachovali jej historickú hodnotu. Všetky izby a suity, ktorých je spolu 6 sú vybavené klimatizáciou, TV s plochou obrazovkou, minibarom, trezorom, kávovarom a designovou kúpeľňou. Suity sú vybavené kuchynským kútom a obývacou izbou s rozkladacou pohovkou. Poloha je 500 metrov od pláže a centra mesta a 10 minút chôdze od železničnej stanice. Oblasť je ideálna pre všetky druhy dovolenky pre svoje krištáľovo čisté more, piesočnaté pláže, krásne hory, očarujúca krajina je známa aj ako „brána do Cinque Terre“, je ideálnym východiskovým bodom pre objavovanie národného parku Cinque Terre, dedičstva UNESCO.

V CENE ZAHRNUTÉ:
< parkovisko
< wifi, tv
< minibar
< trezor
< klimatizácia
< osušky
< fén na vlasy
< kávovar nespresso
< túlavá príručka
< balíček dolce prekvapenia

V CENE NIE JE ZAHRNUTÉ:
< miestna daň 2,00€/ osoba/ deň

PLATOBNÉ A STORNO PODMIENKY:
< 100% platba 7 dní pred pobytom
< odo dňa rezervácie do 7 dní pred príchodom 0% storno
< menej ako 7 dní pred príchodom 100%

OSTATNÉ INFO:
< recepcia otvorená od 09:00 do 19:00

CHECK-IN: od 16:00 do 19:00
CHECK-OUT: do 10:00ZAUJÍMAVÉ MIESTA V OKOLÍ:
* 500m       Levanto
* 11km         Cinque Terre
* 50km       La Spezia
* 45km       Portovenere
* 60km       Portofino


Fotogaléria


Typy izieb

Izby a suity pre 2-3 osoby

  • WifiWifi
  • KlimatizáciaKlimatizácia
  • Fén na vlasyFén na vlasy
  • TVTV
  • MinibarMinibar
  • TrezorTrezor
  • ParkoviskoParkovisko
  • UterákyUteráky

Poloha na mape

Hodnotenia klientov

Dominika Vlasáková – 27 jún 2023

Ďakujeme veľmi pekne za pobyt v nádhernom pastelovom Levante. Ubytovanie bolo veľmi pekné, čisté, nové a navyše kúsok od centra. Pobyt sme si užili na plno a som si istá, že dovolenku cez Elite travel využijeme aj inokedy.

Hodnotenie: 10


Pridaj hodnotenie

Vaše hodnotenie je pred uverejnením kontrolované administrátorom webu, nakoľko hodnotiť pobyt môžu len klienti, ktorí sa reálne zúčastnili dovolenky cez našu agentúru a môžu Vám poskytnúť spätnú väzbu, ktorá uľahčí Vaše rozhodovanie.