Dovolenka v Toskánsku

Môj príbeh a moje služby

Elite Travel

Čerstvý vzduch v pľúcach, z okna výhľad na zelené kopce, sused vinár, kamenné uličky a obchod, kde majú každý deň čerstvé pečivo a domáce cestoviny- tomu hovoríme "la dolce vita". Snívame o tom, že raz niekto konečne vynájde teleport, alebo že na trhu zoženieme sedemmíľové čižmy. Ak by sme aspoň jedno z toho mala...vzala by som vás rovno sfleku do Talianska!

A ukázala by som Vám, čo vidieť v Toskánsku a Ligúrii  ... nepopísateľne čarovné oblasti, charakteristické vôňou dozrievajúceho viniča, fascinujúcimi starovekými stavbami a kultúrnymi pamiatkami spred niekoľkých storočí, pastelovými dedinkami a úchvatnými zátokami. Kamenné ulice zdobia kvety a neosobné masy ľudí vystriedali srdeční domáci a zopár ďalších spokojných a zvedavých turistov. Ísť do reštaurácie na obed, či večeru je radosť a skvelý zážitok nie len vďaka úžasnému jedlu.  Za nás ženy  jednoznačne tvrdíme, že romantike v Taliansku sa nič nevyrovná. 
 

Moje meno je Andrea a budem vás sprevádzať talianskou dovolenkou.

Cestovanie do tejto krajiny,  vášňou k talianskemu životu a skúsenosťami v cestovnom ruchu ma priviedli k projektu Elite travel! V mojej ponuke nájdete  iba dva talianské regióny Toskánsko a Ligúriu, čo mi umožňuje pre vás pripraviť dokonalý zážitok. Rodinné domčeky, tradičné farmy a štýlové vilky pre vás vyberám osobne, spoznávam okolie, zbieram tipy od domácich tak, aby ste vy strávili dovolenku na taliansky spôsob bez starostí. Romantika pre dvoch, dovolenka s deťmi alebo zážitková jazda s partiou priateľov, ochutnávka domácich produktov a školy varenia, tipy na okolité miesta...SÍÍÍ všetko je možné.

Budem Vašim sprievodcom týmito talianskými regiónmi!

Vaša Andrea

 

 

 

 


Fotogaléria